0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Adekwatność wsparcia społecznego, a ból społeczny w diadach zmagających się z rakiem piersi - wersja dla kobiet

Szanowni Państwo,

nazywam się Katarzyna Duda i jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
W ramach pracy magisterskiej, we współpracy z paniami dr Ewą Wojtyną, dr Alicją Dylą, dr Małgorzatą Pasek oraz mgr Anną Syską-Bielak przeprowadzam badanie naukowe dotyczące wsparcia osób chorych oraz  ich najbliższych, a także zależności pomiędzy wsparciem, a jakością życia w sytuacji choroby.

Badanie trwa około 20 minut i polega na wypełnieniu przez Państwa kompletu kwestionariuszy. Badanie jest całkowicie anonimowe i dobrowolne. 

Zebrane wyniki przyczynią  się do rozwoju psychoonkologii ze względu na cenne informacje o tym, jak osoby chore i ich najbliżsi postrzegają otrzymywane w tej trudnej sytuacji wsparcie oraz jakie ma ono znaczenie dla komfortu psychicznego i fizycznego tych osób. Mamy nadzieję, że wyniki tego badania pozwolą w przyszłości na wprowadzenie rozwiązań poprawiających komfort życia pacjentów
i ich najbliższych podczas diagnostyki i leczenia chorób przewlekłych.

W przypadku pytań dotyczących tego projektu badawczego, proszę o kontakt mailowy pod adresem: katarzyna.duda95@gmail.com

 

Dziękuję za wszelką pomoc,

Katarzyna Duda

W tej ankiecie jest 56 pytań.